Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Podmínky realizace a dodání :

Zákazník si může objednat zboží písemnou formou dopisem, e-mailem, nebo odesláním formuláře. Doporučujeme, aby zákazník v objednávce pečlivě vyplnil jméno odběratele, kontaktní osobu, adresu (objednatele i místo dodání), telefon. Po odeslání objednávky obdrží zákazník registrační potvrzení. Toto je uvedeno bez ceny za dopravu. Cena za dopravu je uvedena až v celkové ceně v „Potvrzení objednávky“. Důvodem je různorodost a mnohočetnost nabízeného zboží a tím i volba daného dopravce. Ceny za dopravu jsou platné v aktuální nabídce e-shopuCeny jsou uvedeny bez DPH 21%

Platba a dodání:

Objednané produkty dodáváme: skladem - do 3-6 dnů, výroba - do max. 21 dnů, zasilatelskou službou na dobírku. Pro státní organizace, Bytová družstva, Společenství vlastníků apod., zasíláme objednané zboží na fakturu splatnou po dodání zboží. Ostatní zasíláme na dobírku, nebo se zálohovou fakturou 100%, zejména u zboží na zakázku.
Zadání do výroby proběhne až po připsání dohodnuté zálohy na náš účet: 2106181865/2700. Dopravní náklady hradí odběratel dle ceníku poštovních a spedičních firem. Cenu za dopravu bude uvedena v „Potvrzení objednávky“. Nebezpečí škody na zboží přechází na zákazníka okamžikem převzetí na adrese určení.

Ceny jsou platné do 31.12.2023 a jsou uvedeny vč. obalu, bez dopravy.

Reklamace: Na zboží poskytujeme záruku 24 měsíců. Zákazník je povinen při převzetí zboží zkontrolovat nepoškození přepravních obalů a prohlédnout si zboží. Každá zjištěná závada při přepravě musí být uvedena v přepravním nebo dodacím listě a potvrzena přepravcem. Zákazník nemá vedle nároku z vad výrobků nárok na náhradu škody, zejména na náhradu ušlého zisku v důsledku špatné dodávky. Zjevné vady při dodávce je zákazník povinen reklamovat písemně ihned, nejpozději však do 3 pracovních dnů od převzetí zboží. V reklamaci je zákazník povinen vady popsat a uvést, jak se projevují. V případě nesouladu mezi zbožím objednaným a dodaným je zákazník povinen postupovat stejným způsobem. Zboží se zákazníkovi vymění s výjimkou zboží vyrobeného na zakázku nebo na základě jeho zadání zvlášť upraveného. Zákazník má právo vrátit nepoužité zboží, s výjimkou zboží vyrobeného pro něj nebo na základě jeho zadání zvlášť upraveného, do 10-ti pracovních dnů ode dne dodání zboží. Na vyřízení případné reklamace si vyhrazujeme právo 30-ti dnů dle obchodního zákoníku.

Doplňující upozornění Použité fotografie jsou pouze ilustrační, bližší informace naleznete v popisu zboží. Všechny zde uvedené ceny jsou kalkulovány ve verzi eloxované EV1.

Barveny práškově dle palety RAL:

  • standardními: cca + 20% k ceně základní
  • nestandardními: po domluvě
  • Výrobky barvíme už od 1 kusu.
  • Tabule s užitím do venkovního prostředí:
  • zadní strana: lakovaný plech - individuální cena / podle velikosti a úpravy /